Chytrá spolupráce Chytrá spolupráce
menu

Kdo jsme a co umíme

Jsme finančně poradenský brokerpool, přinášíme servis a zázemí pro finanční poradce ze všech koutů republiky.

Video

Jsme tu pro každého, kdo hledá finanční poradenství s přidanou hodnotou. Zajistíme vám ověřené a kvalitní leady, přehledné prostředí pro správu smluv a klientů i provizí.
Na rovinu.

Komplexní online platformu
Svobodu podnikání
Ověřené leady
Moderní IT nástroje na míru
Školení a workshopy zdarma
Férprovizní systém
Přístup k nejvíce leadům na trhu
Podporu při budování vaší značky
Unikátní investiční školení

Chytrý Honza patří od roku 2019 do investiční skupiny DRFG

DRFG je investiční skupina orientovaná na český trh prostřednictvím investic do nemovitostí, telekomunikačních sítí a služeb, finančních služeb a retailu.

I díky DRFG je Chytrý Honza stabilní firmou
v neklidných časech.

Náš tým

Poznejte další lidi
Jan Bartušek
Výkonný ředitel
Marek Slouk
Obchodní ředitel
Předseda představenstva
Jan Hutira
Finanční ředitel
Matěj Čermák
Ředitel produktového oddělení
Jan Schovánek
Ředitel pro data
Kateřina Fišerová
HR manažerka

Historie a milníky společnosti

2009
První zákazník
2010
Jednička na trhu
2011
Portál Chytryhonza.cz
2012
Honzova revoluce
2013
Námluvy se společností Bonnet
2014
Akvizice firmy Bonnet
2015
Chytré Adresy
2016
Vstup Aegonu
2017
FairPay
2018
Životní pojištění online
2019
Vstup DRFG
2020
Doba Covidová
2021
Vývoj a krok dopředu
2009

První zákazník

Obsloužení prvního zákazníka na portálu honzovahypoteka.cz V roce 2009 jsme spustili web honzovahypoteka.cz, unikátní projekt online tržiště hypoték, kde se střetává klient s finančním poradcem. Magický datum 8.8.2009 jsme úspěšně obsloužili prvního klienta. Zde začala naše cesta leadovým businessem.
2010

Jednička na trhu

Pomyslný trůn v online hypotékách Portál honzovahypoteka.cz se díky svému pokrokovému nápadu a jednoduchosti uživatelského prostředí pro koncového klienta i finančního poradce rychle dostává na pomyslný trůn zprostředkovaných hypoték online.
2011

Portál Chytryhonza.cz

Portál chytryhonza.cz Po úspěšném tažení v segmentu online hypoték přichází řada i na další finanční produkty, konkrétně neživotní pojištění a běžné účty. Vzniká portál a brand chytryhonza.cz, jeden z prvních komplexních online srovnávačů na našem trhu.
2012

Honzova revoluce

Honzova revoluce S vybudovanou pozicí a dvěma úspěšnýma portály za zády přichází rozšíření portfolia o další portál, který se zaměřuje na hodnocení finančních produktů. Přichází Honzova revoluce s cílem zkvalitnit finanční produkty pro koncové klienty.
2013

Námluvy se společností Bonnet

Námluvy se společností Bonnet Spolu s rozšiřováním portfolia produktů na vlajkovém webu chytryhonza.cz a narůstající poptávce klientů je Chytrý Honza v pozici, kdy začíná distribuovat poptávky do finančně poradenských skupin. Nejvýznamnějšího partnera nalezne ve firmě Bonnet, v té době nejrychleji rostoucího broker pool na trhu.
2014

Akvizice firmy Bonnet

Akvizice firmy Bonnet Společnost Bonnet se během pár měsíců stává pro Chytrého Honzu strategickým partnerem a v podstatě veškeré poptávky z webu chytryhonza.cz potují finančním poradcům z Bonnetu. V roce 2014 vrcholí spolupráce akvizicí firmy Bonnet a integrace B2B a B2C businessu. Chytrý Honza přebírá broker pool o velikosti 500 finančních poradců a i díky leadovému businessu pokračuje v trendu nejrychleji rostoucího broker poolu.
2015

Chytré Adresy

Chytré Adresy Nová verze provizního systému MAXX, Affiliate systém Poradce 2020. V roce 2015 otevírá Chytrý Honza svoje první kamenné pobočky po celé republice s brandem Chytré Adresy. Spolu s tím přináší nové služby pro vlastní finanční poradce jako je affiliate systém Poradce 2020, kdy poradci pro zprostředkování neživotního pojištění již nepotřebují papír. Zároveň vychází nová verze interního provizního systému.
2016

Vstup Aegonu

Vstup Aegonu Spuštění leadového realitního byznysu s RSH a RIQ – dnes BIDLI) Vzhledem k potencionálu Chytrého Honzy vstupuje do firmy významná nizozemská pojišťovna Aegon. Honza pokukuje po zahraničních trzích, nicméně nadále rozvíjí svoje aktivity v Česku. Spouští se leadová spolupráce v realitním trhu, konkrétně se společnosti RSH a RIQ, které jsou dnes známé pod společnou značkou BIDLI.
2017

FairPay

FairPay Na konci roku 2016 přichází regulace životního pojištění, na což Chytrý Honza reaguje zajímavým výplatním modelem Fair Pay, kdy má poradce možnost si zvolit postupnou výplatu v pěti letech s větší částí na začátku a na konci nebo poměrově stejnou výplatou.
2018

Životní pojištění online

Životní pojištění online Se společností Aegon nabízí Chytrý Honza na svém webu první kompletní životní pojištění sjednatelné online bez potřeby poradce.
2019

Vstup DRFG

Vstup DRFG V roce 2019 přebírá Chytrého Honzu skupina DRFG, spolu s ní přichází do poolu i nových 250 investičních specialistů. Ve společnosti probíhá revize procesů a systému a začíná vývoj nového provizního systému.
2020

Doba Covidová

Doba Covidová Celosvětová pandemie ovlivnila finanční trhy a změnila uvažování a priority klientů. Chytrý Honza se svezl na vlně digitalizace a vypouští ven první verzi nového provizního systému na světové platformě Salesforce.
2021

Vývoj a krok dopředu

Vývoj a krok dopředu Na pevných technologických základech rozšiřuje Chytrý Honza portfolio chytrých nástrojů pro své finanční poradce, konkrétně elektronickou dokumentaci klienta PovDoc, Newsletter modul, škálovatelný Finanční plán pro klienta, online archivaci smluv ve formě eŠanonu a Asset managementu, manažerské statistické přehledy pro poradce a v neposlední řadě vydává novou verzi svého provizního systému Honzovi kanceláře.

Naši poradci

Marta Surá
Marta Surá
46 let
Opravdu moc oceňuji spolupráci Chytrého Honzy s EUCS! Znovu mě to utvrzuje v tom, že moje volba spolupráce s CHH byla správná.
Přečíst si příběh
Jan Bartušek
33 let
Assetio a Chytrý Honza vás dostanou na špičku díky online leadům.
Přečíst si příběh
Petr Krajcigr
45 let
Digitalizace je pro poradce obrovským zjednodušením.
Přečíst si příběh
Lenka Michálková
35 let
Hypotéka je vedle čísel hlavně o celkovém přístupu ke klientovi.
Přečíst si příběh
Chci více informací Chci DEMO přístup

Naši partneři

Česká Spořitelna
Stavební spořitelna České Spořitelny
SV pojišťovna
LeadenHall
SFG
Zavřít

    Stačí nechat kontakt a Marek se vám ozve

    Chcete se rovnou registrovat?

    Vyplňte jednoduchý formulář a my vám založíme účet.

    Zasmluvnění probíhá celé online!

    Vyplnit formulář