Chytrá spolupráce Chytrá spolupráce
menu

Hypotéka je vedle čísel hlavně o celkovém přístupu ke klientovi.

Lenka Michálková
Hypoteční expert ve společnosti Premium Financial Services s. r. o.

Lenka Michálková je ve Hypotečním světě a finančního poradenství zkušeným expertem. Čím více „complicated“ případ, tím je více stvořený pro Lenku. Konkrétně hypotékám se věnuje přes deset let.

Její začátky měly doslova raketový start. V oblasti hypoték našla vášeň a nebojí se jakéhokoliv komplikovaného případu, je to pro ni naopak výzva. Pracuje na 120 % téměř každý den a jejím hnacím motorem jsou spokojení klienti a doporučení, které již několik let přichází samo. Lenka pracuje pod hlavičkou Premium Financial Services s.r.o. jako specialista na hypotéky. Je své práci a firmě oddaná a kolegy bere jako rodinu. Premium Financial Services totiž přináší širší pohled na finance a právo než je tomu v České republice běžné. Ráda spolupracuje se svými kolegy, nejradši těm kteří začínají nebo si nevědí se složitějšími případy rady a přijdou si pro radu.

Dostávají se k ní případy, ke kterým se ostatní dávno otočili zády. Vždy spolupracuje se všemi institucemi a snaží se klientovi vyhovět. Je pro ni důležitý proklientský přístup od začátku až dokonce. Původem je z Moravy, což se ji vyplácí, jelikož je otevřená a mluví s klienty jasně a nemaže jim med kolem pusy. ‚‚Případ může být složitý, ale pokud řeknete vše hned na rovinu a na začátku, klient to ocení. Hypotéka není jen o úrokové sazbě, ale o celkovém přístupu a služeb které nabízím, klient mi může zavolat kdykoliv a poradit se s čímkoliv,’’ dodává Lenka.

Mimo její maximální pracovní vytíženost Lenka vystudovala vysokou školu v oblasti podnikání se zaměřením na finance a ve svém volném čase se věnuje svému partnerovi, jízdě na koni, módě, shuffle dance a samozřejmě své rodině.

Chci více informací Chci DEMO přístup
Chci o vás vědět více Co vše s vámi získám

Další příběhy našich úspěšných poradců

Marta Surá
Marta Surá
46 let
Opravdu moc oceňuji spolupráci Chytrého Honzy s EUCS! Znovu mě to utvrzuje v tom, že moje volba spolupráce s CHH byla správná.
Přečíst si příběh
Jan Bartušek
33 let
Assetio a Chytrý Honza vás dostanou na špičku díky online leadům.
Přečíst si příběh
Petr Krajcigr
45 let
Digitalizace je pro poradce obrovským zjednodušením.
Přečíst si příběh
Zavřít

    Stačí nechat kontakt a Marek se vám ozve

    Chcete se rovnou registrovat?

    Vyplňte jednoduchý formulář a my vám založíme účet.

    Zasmluvnění probíhá celé online!

    Vyplnit formulář