Chytrá spolupráce Chytrá spolupráce
menu

Hypotéka je vedle čísel hlavně o celkovém přístupu ke klientovi.

Lenka Michálková
Hypoteční expert ve společnosti Premium Financial Services s. r. o.

Lenka Michálková je ve Hypotečním světě a finančního poradenství zkušeným expertem. Čím více „complicated“ případ, tím je více stvořený pro Lenku. Konkrétně hypotékám se věnuje přes deset let.

Její začátky měly doslova raketový start. V oblasti hypoték našla vášeň a nebojí se jakéhokoliv komplikovaného případu, je to pro ni naopak výzva. Pracuje na 120 % téměř každý den a jejím hnacím motorem jsou spokojení klienti a doporučení, které již několik let přichází samo. Lenka pracuje pod hlavičkou Premium Financial Services s.r.o. jako specialista na hypotéky. Je své práci a firmě oddaná a kolegy bere jako rodinu. Premium Financial Services totiž přináší širší pohled na finance a právo než je tomu v České republice běžné. Ráda spolupracuje se svými kolegy, nejradši těm kteří začínají nebo si nevědí se složitějšími případy rady a přijdou si pro radu.

Dostávají se k ní případy, ke kterým se ostatní dávno otočili zády. Vždy spolupracuje se všemi institucemi a snaží se klientovi vyhovět. Je pro ni důležitý proklientský přístup od začátku až dokonce. Původem je z Moravy, což se ji vyplácí, jelikož je otevřená a mluví s klienty jasně a nemaže jim med kolem pusy. ‚‚Případ může být složitý, ale pokud řeknete vše hned na rovinu a na začátku, klient to ocení. Hypotéka není jen o úrokové sazbě, ale o celkovém přístupu a služeb které nabízím, klient mi může zavolat kdykoliv a poradit se s čímkoliv,’’ dodává Lenka.

Mimo její maximální pracovní vytíženost Lenka vystudovala vysokou školu v oblasti podnikání se zaměřením na finance a ve svém volném čase se věnuje svému partnerovi, jízdě na koni, módě, shuffle dance a samozřejmě své rodině.

Čeká na vás
1 378 klientů
Chci chytrou spolupráci
Chci o vás vědět více Co vše s vámi získám

Další příběhy našich úspěšných poradců

Jan Bartušek
33 let
Assetio a Chytrý Honza vás dostanou na špičku díky online leadům.
Přečíst si příběh
Petr Krajcigr
45 let
Digitalizace je pro poradce obrovským zjednodušením.
Přečíst si příběh
Josef Lebeda
33 let
Chytrý Honza nám dává maximální servis a svobodu zároveň.
Přečíst si příběh
Zavřít

  Stačí nechat kontakt a Marek se vám ozve

  Chcete se rovnou registrovat?

  Vyplňte jednoduchý formulář a my vám založíme účet.
  Zasmluvnění probíhá celé online!

  Vyplnit formulář

  Zavřít

   Začněte Chytrou Spolupráci hned teď

   Máte zájem o osobnější přístup?

   Zanechte nám kontakt a ozve se vám Marek.

   Vyplnit kontakt