Chytrá spolupráce Chytrá spolupráce
menu

Assetio a Chytrý Honza vás dostanou na špičku díky online leadům.

Jan Bartušek
Předseda správní rady společnosti ASSETIO Solution a.s.

S podnikáním v oblasti financí začal před třinácti lety při studiu na vysoké škole. Vlastní potřeby ho inspirovaly k inovativním nápadům v oblasti digitálních technologií, které synergicky podporují jeho finančně-zprostředkovatelské aktivity. Investice a jejich propojování s technologiemi a on-line leadový business, jsou pro něj v současné době prioritou a oblastí, ve které vidí do budoucna velký potenciál.

„Skupina Assetio se profiluje ve všech segmentech trhu, roční provizní obrat má více než 100 milionů a těžiště našich obchodních aktivit leží v oblasti hypotečního businessu a investic.“

Spojení skupiny Assetio s Chytrým Honzou má pro oba subjekty synergický dopad. Průsečík jsme našli v leadovém businessu, kde má CHH dlouhodobě velkou angažovanost a kvalitně připravené call centrum, my zase technologie a dobře zorganizované procesy – spojením tuto oblast posouváme na novou úroveň. Stejný pohled máme i na směrování IT a shodujeme se na tom, že budoucnost je v digitalizaci a automatizaci. Jsme rádi, že se na vývoji v tomto směru můžeme aktivně podílet.

Chci více informací Chci DEMO přístup
Chci o vás vědět více Co vše s vámi získám

Další příběhy našich úspěšných poradců

Marta Surá
Marta Surá
46 let
Opravdu moc oceňuji spolupráci Chytrého Honzy s EUCS! Znovu mě to utvrzuje v tom, že moje volba spolupráce s CHH byla správná.
Přečíst si příběh
Petr Krajcigr
45 let
Digitalizace je pro poradce obrovským zjednodušením.
Přečíst si příběh
Lenka Michálková
35 let
Hypotéka je vedle čísel hlavně o celkovém přístupu ke klientovi.
Přečíst si příběh
Zavřít

    Stačí nechat kontakt a Marek se vám ozve

    Chcete se rovnou registrovat?

    Vyplňte jednoduchý formulář a my vám založíme účet.

    Zasmluvnění probíhá celé online!

    Vyplnit formulář