Chytrá spolupráce Chytrá spolupráce
menu

S podnikáním v oblasti financí začal před třinácti lety při studiu na vysoké škole. Vlastní potřeby ho inspirovaly k inovativním nápadům v oblasti digitálních technologií, které synergicky podporují jeho finančně-zprostředkovatelské aktivity. Investice a jejich propojování s technologiemi a on-line leadový business, jsou pro něj v současné době prioritou a oblastí, ve které vidí do budoucna velký potenciál.

„Skupina Assetio se profiluje ve všech segmentech trhu, roční provizní obrat má více než 100 milionů a těžiště našich obchodních aktivit leží v oblasti hypotečního businessu a investic.“

Spojení skupiny Assetio s Chytrým Honzou má pro oba subjekty synergický dopad. Průsečík jsme našli v leadovém businessu, kde má CHH dlouhodobě velkou angažovanost a kvalitně připravené call centrum, my zase technologie a dobře zorganizované procesy – spojením tuto oblast posouváme na novou úroveň. Stejný pohled máme i na směrování IT a shodujeme se na tom, že budoucnost je v digitalizaci a automatizaci. Jsme rádi, že se na vývoji v tomto směru můžeme aktivně podílet.

Zavřít

  Stačí nechat kontakt a Marek se vám ozve

  Chcete se rovnou registrovat?

  Vyplňte jednoduchý formulář a my vám založíme účet.
  Zasmluvnění probíhá celé online!

  Vyplnit formulář

  Zavřít

   Začněte Chytrou Spolupráci hned teď

   Máte zájem o osobnější přístup?

   Zanechte nám kontakt a ozve se vám Marek.

   Vyplnit kontakt